Akcesoria pogrzebowe

Oferujemy akcesoria pogrzebowe, za pomocą których możliwe jest zorganizowanie pięknej uroczystości i tym samym uczczenie pamięci osób zmarłych. Pragniemy dla nich tego samego, co za ich życia, czyli wszystkiego najlepszego. Wierzymy, że w łączności serc docenią nawet nasze najmniejsze gesty w czasie tego ostatniego pożegnania. Dlatego tak ważną sprawą jest odpowiedni dobór akcesoriów pogrzebowych.

Zapewniamy bogaty asortyment trumien i urn oraz różnorodnych akcesoriów pogrzebowych. W związku z tym jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród oferowanych przez nas artykułów funeralnych to, co będzie spełniać oczekiwania – zarówno pod względem formy, jak i pod względem cenowym. Służymy pomocą w zakresie wyboru akcesoriów pogrzebowych tak, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i mieli pewność, że zakupione produkty zaspokoją wszelkie potrzeby i oczekiwania.

Jakie trumny i urny oferujemy?

Do zaoferowania mamy wiele modeli trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna. Dużym zainteresowaniem cieszą się modele produkowane z drewna dębowego oraz olchowego. Klientom często zależy na pochowaniu bliskich zmarłych właśnie w takich trumnach, ponieważ kojarzą się one z elegancją i luksusem. Poza tym na uwagę zasługują modele wykonane z drewna sosnowego, a także jesionowego. Wszystkie z nich są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia oraz pięknie się prezentują. Można nam zlecić również wykonanie dekoracji trumien, zgodnie z indywidualnymi preferencjami. Zadbamy o to, aby prezentowały się elegancko.

W naszym Zakładzie Pogrzebowym Hades mamy do wyboru urny:

  • kamienne,
  • mosiężne,
  • szklane,
  • drewniane,
  • metalowe,
  • plastikowe.

Trumny kremacyjne

Wśród oferowanych akcesoriów pogrzebowych znajdują się również trumny kremacyjne. Wyróżniają się one przede wszystkim tym, że są pozbawione wszelkich metalowych czy plastikowych ozdób. Ponadto nie mogą być lakierowane. Cechuje je więc prostota i minimalizm. Wybierane są wyłącznie do spalenia ciała – w trakcie kremacji znajduje się ono w specjalnej trumnie. Właśnie dlatego taki produkt nie może być w żaden sposób zdobiony. Konstrukcja musi być bezpieczna, a z jej budową i wyglądem wiąże się także stosunkowo niska cena. Zdecydowanie droższe są modele zdobione, w których zazwyczaj chowana jest zmarła osoba.

Trumny dla dzieci

Niestety śmierć dotyka osoby w każdym wieku, również małe dzieci. Jest to szczególnie bolesne i trudne do zrozumienia. W każdy możliwy sposób staramy się wesprzeć rodzinę pogrążoną w żałobie. Zapewniamy eleganckie, trwałe trumny dla dzieci, w których najczęściej chowani są najmłodsi. Cechują je głównie niewielkie rozmiary – są one przystosowane do wieku oraz wzrostu maluszków. Zazwyczaj dostępne są w kolorze jasnym, kojarzącym się z niewinnością oraz czystością. Mogą być one dowolnie zdobione.

akcesoria pogrzebowe