Akcesoria pogrzebowe

Dla naszych Zmarłych pragniemy tego samego co za ich życia,  tego co najpiękniejsze i najlepsze wierząc, że w łączności serc docenią nawet nasze najmniejsze gesty w czasie tego ostatniego pożegnania. Dlatego tak ważną sprawą jest odpowiedni dobór akcesoriów pogrzebowych.

Ponieważ Zakład Pogrzebowy Hades posiada bogaty asortyment trumien i urn oraz różnorodnych akcesoriów pogrzebowych jesteśmy przekonani, że każdy z Państwa znajdzie wśród oferowanych przez nas artykułów funeralnych to, co będzie spełniać oczekiwania – zarówno pod względem formy, jak i pod względem cenowym.

Do zaoferowania mamy wiele modeli trumien wykonanych z różnych rodzajów drewna. Są wśród nich także trumny kremacyjne czyli nielakierowane i pozbawione metalowych ozdób. Jesteśmy także przygotowani aby na specjalne zamówienie naszych Klientów – zapewnić trumnę w rozmiarze niestandardowym lub z wykończeniem i zdobieniami wykonanymi na życzenie.

Zakład Pogrzebowy Hades posiada do wyboru urny: 

  • urny kamienne
  • urny metalowe
  • urny drewniane
  • urny szklane

Służymy pomocą w zakresie doradztwa w wyborze akcesoriów pogrzebowych tak, aby byli Państwo usatysfakcjonowani i mieli pewność, że zakupione akcesoria pogrzebowe są tymi, które najbardziej odpowiadają Państwa oczekiwaniom.

akcesoria pogrzebowe