Organizacja pogrzebu

 

Zakład Pogrzebowy HADES z Łodzi posiada doświadczenie w zakresie przygotowania i realizacji zarówno pochówków tradycyjnych, jak i tych z uprzednią kremacją. 

Organizujemy uroczystości żałobne wszystkich obrządków oraz pogrzeby o charakterze świeckim.

Oferujemy przygotowanie wraz z Państwem nekrologów, publikowanych w prasie lokalnej oraz klepsydry – umieszczane w wybranych lokalizacjach. 

Zapewniamy również oprawę muzyczną. Muzykę na pogrzebie może wykonywać instrumentalista lub też może być ona odtwarzana z tzw. playbacku. W zależności od indywidualnych życzeń naszych Klientów 

W razie takiej potrzeby, oferujemy również pomoc w organizacji stypy.

Przy wyborze pochówku w formie tradycyjnej dbamy o drobiazgowe spełnienie Państwa oczekiwań, względem przygotowania i przebiegu tej uroczystości. Wiedząc, jak ważny jest każdy szczegół, pomagamy dobrać odpowiednie usługi oraz akcesoria pogrzebowe

W przypadku wyboru kremacji zajmujemy się każdym aspektem jej organizacji. Pomagamy skompletować potrzebne dokumenty, doradzamy w wyborze akcesoriów pogrzebowych – jak trumny kremacyjne czy urny – a także dbamy o przeprowadzenie uroczystości żałobnych do końca i odbiór prochów Osoby Zmarłej.

W celu uzgodnienia wszystkich szczegółów uroczystości pogrzebowych zapraszamy do naszego biura w Łodzi przy ul. Odyńca 42.

Istnieje również możliwość skorzystania z usługi tzw. mobilnego biura, które pozwala ustalić wszystkie szczegóły pogrzebu w dogodnym dla Państwa miejscu i czasie, np. w miejscu zamieszkania.Osobom niezmotoryzowanym lub też mającym problem z poruszaniem się dajemy możliwość skorzystania z transportu samochodowego. Nasz pracownik jako kierowca pozostaje wówczas do dyspozycji rodziny osoby zmarłej przez cały czas przygotowań do pogrzebu.

 

organizacja pogrzebu