Nekrologi

Poinformowanie rodziny i znajomych zmarłego o jego śmierci to jedna z ważniejszych czynności, którą należy wykonać przed pogrzebem. Przekazywanie tej wiadomości znacznie ułatwiają nekrologi – ich wykonanie mogą Państwo bezpłatnie zlecić w naszym zakładzie. Zajmujemy się ich redagowaniem. Rodzina może je zamieścić w wybranych przez siebie miejscach, w różnych gazetach, a także w internecie.

Nekrologi znacznie ułatwiają informowanie o śmierci danej osoby. Nie zawsze dotarcie do wszystkich członków rodziny czy znajomych jest proste. Może być to spowodowane brakiem kontaktu do tych osób czy po prostu nieznajomością wszystkich ewentualnie zainteresowanych pogrzebem. Za pomocą nekrologów dotrą Państwo do znacznie większej liczby ludzi. Dzięki tej informacji wszyscy zostaną powiadomieni o dacie i miejscu wystawienia ciała oraz pogrzebu.

E-nekrologi – internetowe wspomnienie o zmarłym

Obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się nekrologi internetowe. Dawniej informacje o zgonach były umieszczane wyłącznie w gazetach i na słupach lub tablicach ogłoszeniowych w postaci klepsydry. Dzisiaj jednak niewiele osób zwraca uwagę na takie ogłoszenia – znacznie więcej ludzi, zwłaszcza młodych, szuka informacji w internecie. Dlatego polecamy e-nekrologi, stanowiące nowoczesny i elegancki sposób poinformowania o zgonie. Jest to internetowa forma zwykłych nekrologów, dzięki nim można szybko i skutecznie wysłać informację do wielu osób.

Zajmujemy się tworzeniem takich nekrologów, najbliższym zmarłego przekazujemy jedynie personalizowaną klepsydrę w postaci zdjęcia. Wystarczy wysłać je do rodziny i znajomych lub opublikować w mediach społecznościowych. Każdy, kto je zobaczy, dowie się, kto zmarł, a także gdzie i kiedy odbędzie się pogrzeb. W internetowym nekrologu można zamieścić również inne informacje, np. dotyczące składania kondolencji czy prośby o nieprzynoszenie kwiatów.