Przewóz zwłok

Organizujemy przewóz zmarłych nie tylko na terenie Polski, ale także poza jej granicami. Stanowi to integralną część ceremonii pogrzebowych, w związku z czym musi być starannie zorganizowany. Jest to możliwe dzięki harmonijnej współpracy z wieloma podmiotami oraz instytucjami, zaangażowanymi w ten skomplikowany niekiedy proces. Gwarantuje to nie tylko sprawne przeprowadzenie przewozu zwłok, ale również dopełnienie niezbędnych w takich przypadkach formalności, wymaganych polskim prawem oraz przepisami innych państw.

Nasz tabor samochodowy obejmuje kilka karawanów pogrzebowych. Są wśród nich m.in. Fiat Scudo oraz Mercedes Vito. Nasze samochody firmowe biorą udział w uroczystościach żałobnych, a także służą w codziennych zadaniach związanych z realizacją usług pogrzebowych. Możliwe jest również zarezerwowanie auta na czas dopełniania formalności pogrzebowych. Wiemy, że nie każdy Klient jest zmotoryzowany, a brak pojazdu na wyłączność na pewno utrudnia załatwianie dokumentów w urzędach. Dlatego możemy wypożyczyć samochód z kierowcą, przeznaczony do dyspozycji bliskiej osoby zmarłego. Więcej informacji na temat krajowych i międzynarodowych usług transportowych można uzyskać, kontaktując się z naszą firmą.

Całodobowy transport zmarłych

Zapewniamy całodobowy transport zmarłych – jest to wysokiej jakości usługa z naszej oferty, która cieszy się dużym zainteresowaniem. Dzięki niej Klienci mogą liczyć na sprawne odebranie zwłok zarówno z domu, jak i każdego innego miejsca, niezależnie od pory dnia czy nocy. Działamy w tym zakresie przez całą dobę, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że śmierć wybiera różne pory. Zachęcamy więc do kontaktu, gdy tylko pojawi się taka potrzeba. W każdym momencie zorganizujemy przewóz osoby zmarłej, nawet w święta.

Najczęściej odbieramy zwłoki z domu, w którym nastąpił zgon. Nie jest to jednak reguła, niekiedy jesteśmy wzywani do innych miejsc. Nasza elastyczność i profesjonalizm pozwalają nam organizować szybkie i niezawodne transporty osób zmarłych. Jeśli chcą Państwo pilnie zorganizować przewóz zwłok, prosimy o telefon, a uzgodnimy wszelkie szczegóły dotyczące transportu.

karawan mercedes hades-łódź