Transport zmarłych

Zakład Pogrzebowy Hades z Łodzi, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, jest w stanie zorganizować przewóz Zmarłych na terenie Polski oraz poza jej granicami.

Transport pogrzebowy jest integralną częścią ceremonii pogrzebowych i musi być starannie zorganizowany. Jest to możliwe dzięki harmonijnej współpracy z wieloma podmiotami oraz instytucjami, zaangażowanymi w ten skomplikowany nieraz proces. Gwarantuje to nie tylko sprawne przeprowadzenie transportu Zmarłych, ale również dopełnienie niezbędnych w takich przypadkach formalności, wymaganych prawem polskim oraz przepisami innych państw.

Nasz tabor samochodowy obejmuje kilka karawanów pogrzebowych. Są wśród nich m.in. Fiaty Scudo oraz Mercedes Vito. Nasze samochody firmowe biorą udział w uroczystościach żałobnych, a także służą w codziennych zadaniach związanych z realizacją usług pogrzebowych.

Więcej informacji na temat krajowych i międzynarodowych usług transportowych, można uzyskać  kontaktując się z firmą Hades z Łodzi, w celu wyjaśnienia wątpliwości.

karawan mercedes hades-łódź