O firmie

HADES Dom Pogrzebowy

Dom Pogrzebowy Hades został założony jako odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie mieszkańców Łodzi na usługi pogrzebowe świadczone nie tylko profesjonalnie, ale przede wszystkim z sercem, wielką kulturą osobistą oraz empatią. Firma Hades powstała w 1991r. z inicjatywy Pani Agnieszki Nowak. Główna siedziba znajduje się w Łodzi przy ulicy Odyńca 42.

Jesteśmy małym przedsiębiorstwem, którego misją jest kompleksowa pomoc w organizacji uroczystości żałobnych mieszkańcom Łodzi, okolic oraz całego województwa łódzkiego. Nasza dyspozycyjność do realizacji zadań, wypływających z naszej misji, jest nie tylko całodobowa, ale obejmuje także całą Polskę. Oznacza to, że jeśli osoby z innych części kraju pragną skorzystać z usług Zakładu Pogrzebowego Hades z Łodzi, to jesteśmy gotowi, aby udać się wszędzie tam, gdzie Państwo nas potrzebują.

Stanięcie w obliczu śmierci Bliskiej Osoby jest zawsze bardzo trudne. Niemal instynktownie wtedy Rodziny Zmarłych szukają pomocy. Zakład Pogrzebowy Hades pragnie zawsze spieszyć z taką właśnie pomocą i wsparciem – na każdym etapie organizacji pogrzebu.

Przez całą dobę mogą się Państwo kontaktować z nami pod numerem telefonu 602 24 94 94 lub (42) 648 32 01, aby zgłosić fakt zgonu Zmarłego oraz zlecić przewiezienie jego ciała – czyli tzw. eksportację – do chłodni. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistycznymi placówkami z całej Łodzi, które posiadają chłodnie – i dzięki temu mamy pewność, że ciało Zmarłego jest każdorazowo przechowywane w godnych warunkach, do dnia pogrzebu. Zapewniamy usługi kosmetyki oraz ubierania Zmarłych.

 

logo