Opinie

Dodaj opinię

  Tomasz napisał/a 12 stycznia 2021:
  Usługi pogrzebowe naprawdę wysokiej jakości – polecam firmę

  Elżbieta Kazanowska napisał/a 10 grudnia 2020:
  Dziękujemy firmie za Hades za pomoc i organizację pogrzebu naszego kochanego teścia tatę dziadka zabrał nam go Covid wszystko na bardzo wysokim poziomie dziękuję pani Agnieszce i wszystkim pracownikom w tych ciężkich dla nas chwilach Elżbieta Kazanowska Polecam

  Iwona P. napisał/a 17 listopada 2020:
  Bardzo dziękuję za pomoc przy organizacji pogrzebu Taty. Sprawa była utrudniona ze względu na fakt zakażenia tym paskudnym Covidem ale udało się wszystko wykonać jak należy.

  Anna S. napisał/a 14 lipca 2020:
  Po prostu polecam, w Hadesie ktoś mnie w końcu słuchał a nie próbował sprzedać jak najwięcej i jak najdrożej.

  Barbara Stanisławsknapisał/a 29 kwietnia 2020:
  Firma Hades jest znana mnie i siostrze z solidności. Pracownicy są ładnie ubrani i mają czyste buty, poważne osoby i poważna firma -polecam

  Mąż Józef napisał/a 15 lutego 2020:
  Pogrzeb mojej żony Aliny to było przeżycie trudne i piękne. Dzięki pracownikom firmy Hades, którzy towarzyszyli mnie i mojej rodzinie w tych momentach, łatwiej było je przetrwać.

  Renata J. z Rodziną napisał/a 9 grudnia 2019:
  Gdy nadchodzi śmierć, wtedy wszystko się sypie. Tym bardziej jestem wdzięczna, że w zakładzie pogrzebowym Hades mogłam znaleźć wsparcie i pomoc – nie tylko w kwestii przewozu ciała mojego Brata z Niemiec, ale i we wszystkich sprawach kremacji i pochówku. Raz jeszcze dziękuję.

  Ewa G. napisał/a 27 października 2019:
  Gdy zmarł mój mąż Henryk, firma Hades bardzo nam pomogła. Pani Agnieszka otoczyła nas dyskretną uwagą i zadbała o wszystko. Wielka życzliwość i wielka kultura. Dziękuję.

  Ania i Zbyszek z Rodzinami napisał/a 14 lipca 2019:
  Wszystko na czas i wszystko piękne – tak zapamiętamy pogrzeb Taty. Firma Hades to pewne miejsce i ludzie, którzy naprawdę pomagają. I współczują.

  Rodzina Wójcickich napisał/a 1 maja 2019:
  Dziękujemy za pomoc w organizacji pogrzebu naszej Babci i Mamy Jadwigi. Od pierwszej rozmowy z Panią Agnieszką z Hadesu mieliśmy spokój wewnętrzny. Towarzyszył nam on do końca uroczystości.