Dekoracje urn

Wykonujemy dekoracje urn, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że mają one duże znaczenie dla wszystkich Klientów. Zależy nam na Państwa zadowoleniu oraz satysfakcji, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z największą starannością i zaangażowaniem. Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Niektórym dekoracje urn mogą wydawać się mało znaczące czy całkowicie niepotrzebne. Nie wpływają bowiem na zmarłego, nie są też w stanie poprawić samopoczucia jego najbliższych. Nie jest to do końca prawda, ponieważ wielu osobom przygotowane dekoracje urn pomagają pogodzić się ze stratą. Świadczą one bowiem o tym, że dla zmarłego zostało zrobione wszystko, co było w mocy bliskich mu osób. Zachęcamy do kontaktu z nami zarówno w przypadku ozdób na urny, jak i dekoracji trumien.

W jaki sposób dekorowane są urny?

Do dekoracji urn najczęściej wykorzystywane są kwiaty – mogą one być zarówno żywe, jak i sztuczne, w zależności od preferencji Klientów. My jednak zalecamy żywe dekoracje, ponieważ znacznie lepiej się one prezentują. Przygotowanie ozdób na urnę wcale nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Trzeba bowiem pamiętać, że charakteryzuje się ona niewielkimi rozmiarami. Należy więc dopasować do niej odpowiednie dekoracje, aby stworzyć piękne i eleganckie kompozycje. Najczęściej są one wykonywane w postaci udekorowania wieczka urny czy girlandy. Możliwe jest również stworzenia tzw. dywanu z kwiatów. Wszystkie metody sprawdzają się doskonale i jak najbardziej pasują na pogrzeb.